milenecký azyl

722 209 820

Azyl  pro milence Praha

Azyl Praha - hodinový hotel

Provedenou rezervaci lze bez sankce zrušit celou. U provedené rezervace, ale nelze již dodatečně měnit časy příchodu a odchodu.

Nabízíme romantické a komfortní pokoje v zámeckém stylu. Příjemně zařízene pokoje si lze rezervovat na jednu hodinu, ale také na delší časový interval. Naleznete u nás luxusní, klidné a čisté prostředí. Prostorné hotelové pokoje jsou vybaveny kvalitním nábytkem z pravého dřeva, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, TV , varnou konvicí a ledničkou. Připojení Wi-FI zdarma Provedenou rezervaci lze bez sankce zrušit celou. U provedené rezervace, ale nelze již dodatečně měnit časy příchodu a odchodu.

Všechny pokoje jsou nekuřácké.

 10 důvodů proč k nám a ne jinam. 1) Cena za pokoj 500 Kč je limitní, za nižší cenu už nelze provést úklid a výměnu ložního prádla a ručníků, pokrýt náklady na čistící a hygienické prostředky, na personál, energie, atd…. To vše stojí peníze, kdo nabízí cenu nižší jednoduše podvádí musí něco vynechat ! Náš azyl pro milence to je profesionalita, čistota, diskrétnost (ve vysoce konkurenčním prostředí jsme již přes 20 let díky tomu máme know-how). Nejedná se o byt, garsonku, rodinný dům atd. 2) Jsme čtyřhvězdičkový pražský hotel, musíme dodržovat velmi přísné hygienické předpisy. Jsme pod kontrolou Hygienické stanice hlavního města Prahy (to se neplatí pro priváty, garsonky, rodinné domy atd..) 3) Žádný kamerový systém, registrace nebo kontrola dokladů 100% anonymita. 4) Na recepci hotelu řeknete jen „pokoj pro azyl“, zaplatíte a dostanete klíč od pokoje. Při odchodu stačí klíč jen odložit na recepci. 5) Je pro Vás čistota důležitá ? Nechcete ležet na ložním prádle po předchozích hostech ? Tak pak pouze k nám. Po všech zákaznících převlékáme ložní prádlo! Běžně se praktikuje tzv. zastlání, ložní prádlo se v ostatních mileneckých zařízeních, privátech a podobných mění až při viditelném znečištění ( Proč ? Z ekonomických důvodů, vypraní jedné sady prádla z pokoje stojí 150,-Kč). 6) Zákazníky nikdy nekontaktujeme. Telefonní čísla hostů neukládáme, neshromažďujeme, neprodáváme! 7) Neposkytujeme ubytování ani zázemí profesionálům, neumožňujeme pořádání g-gbang či jiných podobných akcí. 8) Rezervace přijímáme nejdříve den před příchodem. 9) I bez rezervace lze přijít mezi 8 až 20 hodinou, stačí říct na recepci, „pokoj pro azyl“ (otevřeno máme nonstop). 10) Všechny pokoje jsou nekuřácké! – Výborná dopravní dostupnost ( 800 m od Strahovského tunelu směr Praha Břevnov, kousek od Patočkovy ulice ). Ceník ubytování:1 hodina: 499 Kč, 2 hodiny: 500 Kč, 3 hodiny: 800 Kč, 5 hodin: 1000 Kč více v našem ceníku.

Parkovat lze před azylem za poplatek na parkovacích hodinách – 20Kč/hod v prac. týdnu, víkend zdarma

Milenecký azyl v Praze Milenecký azyl Praha BřevnovPraha 6 - Azyl pro milence

Nabízíme romantické a komfortní pokoje v zámeckém stylu.

Na recepci si můžete zakoupit alkoholické i nealkoholické nápoje, kávu, čaj, kondomy atd.

Výborná dopravní dostupnost ( 800 m od Strahovského tunelu směr Praha Břevnov, kousek od Patočkovy ulice )  bezproblémové parkování před hotelem.

Pokoje jsou po každám zákazníkovi pečlivě uklizeny  a vyměněno ložní prádlo. Rezervace mileneckého azylu Praha 6 – Břevnov, Na zástřelu 15

Telefon pro rezervaci azylu(mezi 7 až 22 hodinou) 722 209 820.

Rezervace přijímáme maximálně den před příchodem, nebo na poslední chvíli v den příchodu. V případě dotazů nás kontaktujte telefonicky. Na SMS nereagujeme!

Pro diskrétnost a zrychlení uvádějte při Vaší objednávce heslo azyl, dále uveďte čas příchodu, odchodu a Vaši přezdívku.