Azyl Praha - hodinový hotel

Nabízíme romantické a komfortní pokoje v zámeckém stylu. Příjemně zařízené pokoje si lze rezervovat na jednu hodinu, ale také na delší časový interval. Naleznete u nás absolutně diskrétní, luxusní, klidné a čisté prostředí. Prostorné dezinfikované hotelové pokoje jsou vybaveny kvalitním nábytkem z pravého dřeva, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, televizí s připojením na internet, varnou konvicí a ledničkou. Připojení Wi-Fi zdarma.

Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Azyl Praha – hodinový hotel

Na zástřelu 15

Praha 6 – Břevnov

(cca 800 metrů od výjezdu ze Strahovského tunelu)

Telefon pro rezervaci azyl : 722 209 820,

Rezervace přijímáme nejdříve den před příchodem, nebo na poslední chvíli v den příchodu. V případě dotazů nás kontaktujte telefonicky na výše uvedeném čísle. Na SMS nereagujeme!

GPS: S 50.08804 x V 14.37013

PŘÍJEZD Z PATOČKOVY ULICE, PARKOVÁNÍ PŘED HOTELEM za 20 Kč/hod, o víkendu zdarma !

Cena za pokoj 500 Kč je limitní, za nižší cenu už nelze provést úklid a výměnu ložního prádla a ručníků, pokrýt náklady na čistící a hygienické prostředky, na personál, energie, atd…. To vše stojí peníze, kdo nabízí cenu nižší jednoduše podvádí musí něco vynechat !

Provedenou rezervaci lze bez sankce zrušit celou.  U provedené rezervace, ale  nelze dodatečně měnit časy příchodu a odchodu.

Všechny pokoje jsou nekuřácké.